OKÄND SPANSK KONSTNÄR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT ,
Madonnan med Jesusbarnet, 67 x 53 cm
Åldersrelaterat slitage. Uppfodrad duk. Retuscher. Krackelyr. Lagningar. Påmålad. Färgbortfall. Hål.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10