GÖRAN AUGUSTSON, serigrafi, signerad, numrerad 150/150, daterad 2001.
'Illan lämpö' (Kvällsvärme). Bildstorlek 25x31 cm.
Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.