PIERRE VANDEL, skrivbord samt stol Frankrike 1900-talets andra hälft
Lackerad metall och mässing, bord med två lådor samt glasskiva, stol med stoppad rygg och sits, märkt Pierre Vandel Paris, längd 140, bredd 65, höjd 75 cm.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.