1125191
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft

Benställning fanerad med björk. Skiva av svart kalksten. Längd 120 cm, bredd 65 cm, höjd 57 cm.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H153
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
324
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 jul 19:24
3 400 SEK
5 jul 19:22
3 200 SEK
5 jul 19:22
3 000 SEK
5 jul 19:21
2 800 SEK
5 jul 19:21
2 600 SEK