Diverse Övrigt
1129107
SPEGELLAMPETTER, ett par. Barockstil, delvis 1700-tal, troligen Italien.

Förgyllt tenn i ramverk. Lös svängd ljusarm. Höjd exkl ljusarm 36 cm.

Spricka i glas. Bräckage i tenn. Omarbetade och kompletterade. Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK