Betsat böjträ och rotting, längd 95, sitthöjd ca 47 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm. Bordets längd 110, bredd 60, höjd 45 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Senare målning. Smärre skador/slitage på sitsar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10