Diverse Övrigt
1146303
TEKÖK, 2 st, koppar samt försilvrad koppar, 1800-talets första hälft.

Uppsvängda hänklar. Dekor av bladverk och tassfötter. Höjd 50-56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagningar. Anlupen metall. En med senare krön.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK