BEN AF SCHULTEN, FÅTÖLJ 444 och FOTPALL 445 för Artek.
Lackad björkstomme, plymåer med grön tygklädsel. Bredd 70 cm, sitthöjd ca 41 cm, totalhöjd 95 cm. Fotpall, 58x40 cm, höjd 28 cm.
Ställvis omfattande slitage och skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10