1161831
Terry Laakso
(Född 1965)

TERRY LAAKSO, akryl och blandteknik på duk, signerad och daterad 2018.

Solig morgon, 56 x 40.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Slutpris
300
3 191
338
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (5 bud)
13 jun 6:11
300 EUR
9 jun 9:52
200 EUR
4 jun 19:01
180 EUR
1 jun 18:44
110 EUR
31 maj 23:23
100 EUR