ALVAR AALTO, bord samt 4 stolar modell 69, Artek, 1900-talets slut.

Björk. Bord med vit laminatskiva. Längd 100 cm, bredd 60 cm, höjd 71 cm. Sitthöjd 43 cm.

Smärre fläckar. Märken. Repor.

Klubbat pris
4 500
397
414
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
24 jun 2019 18:26
4 500 SEK
9
24 jun 2019 18:26
4 400 SEK
8
24 jun 2019 18:23
4 200 SEK
22 jun 2019 8:02
4 000 SEK
20 jun 2019 18:04
3 100 SEK
19 jun 2019 20:16
2 400 SEK
19 jun 2019 14:41
2 200 SEK
19 jun 2019 10:03
2 000 SEK
18 jun 2019 11:06
1 500 SEK
17 jun 2019 19:55
300 SEK