1167249
Lasse Stenbom
(Född 1928)

LASSE STENBOM, olja på dukpannå, signerad och daterad 84.

Skärgårdsvy, 55x46 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
180
1 890
203
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
12 jul 15:22
180 EUR
12 jul 15:22
170 EUR
12 jul 13:11
120 EUR
12 jul 8:07
110 EUR
8 jul 19:47
100 EUR