Ronan & Erwan Bouroullec

(Frankrike)
Ronan & Erwan Bouroullec
(Frankrike)

RONAN & ERWAN BOUROULLEC, Softshell chair, kontorsstolar, 3 stycken, Vitra, 2000-tal.

Tre stycken softshellchairs eller kontorsstolar, tillverkade 2012-2013. Tygklädsel. Sitthöjd ca 50, höjd ca 82 cm vardera.

Slitage. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK