JAN NALIWAJKO, olja på duk, signerad J. Naliwajko och daterad 1970.
Ansikten. Även signerad J. Naliwajko 1971 à tergo. 100 x 130 cm.
Repor. Ett större färgbortfall i nederkant.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK