YNGVE EKSTRÖM, bokhylla/vitrinskåp, "Furubo", Swedese.
Furu. 2 skåp med rottingdörrar vardera bredd 60, djup 35, höjd 100 cm. 1 bokhylla bredd 60, djup 35, höjd 100 cm. 1 vitrinskåp bredd 60, djup 35, höjd 100 cm, samt med hyllplan och lådor.
Slitage. Repor.