Design ÖvrigtEtt eget hem
1179292
Hans-Agne Jakobsson
Hans-agne jakobsson, vägglampor, ett par, Åhus, 1900-talets mitt.

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, ett par, Åhus, 1900-talets mitt

Stomme av teak och koppar. Skärmar med metallstomme, klädda i konstmaterial. Längd ca 45 cm.

Ställvis slitage. Ej funktionstestade. Gulnad. Smärre skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK