Ett par teakfanerade sängbyråar, med vardera två lådor med svängda metallbeslag, bredd 46, djup 36, höjd 57-64 cm.
Märken. Repor. Fanerskador. En kompletterad med förhöjda ben.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10