MICHEAL FARRELL, mapp med 8 etsningar/aqvatint signerad daterad och numrerad 1982 5/80
"A shorter history"., text Cyril Barrett, tryckt av Atelier Moret Parisbladstorl 41 x 39,5 cm
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK