Etikett, nummer 1061-32, höjd exkl lampa 43 cm, skärmhållare medföljer, höjd 24, diameter 32 cm.
Ej funktionstestad. Nagg. Smärre slitage. Lös montering.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10