STOLAR / FÅTÖLJER MED FOTPALLAR, 6 delar, Bröderna Andersson, 1960-tal.
Brickmärkta. Stommar ek. Fasta stoppade sitsar och ryggar med knapphäftad klädsel av konstskinn. Sitthöjd ca 32-42, stolarnas totala höjd 73 cm vardera.
Smärre slitage, repor, märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.