Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1197934
Barbro Bäckström
(1939-1990)
Barbro bÄckstrÖm, plastreliefer, två st, 137/1000 resp 52/60, 1970-tal.

BARBRO BÄCKSTRÖM, plastreliefer, två st, 137/1000 resp 52/60, 1970-tal.

Ansikte resp liggande kropp. Den ena signerad och daterad Barbro Bäckström 1973. Ca 22 x 29 resp ca 22 x 16 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
2 500 SEK