BERTIL HERLOW SVENSSON, skulptur, aluminium, signerad samt monogramsignerad.
I vit träram. Ca 46,5 x 46,5, djup ca 11,5 cm.
Slitage. Damm och smuts. Ram med fläckar och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK