SMINKBORD / TOALETTBORD, 1800-tal.

Toalettbord fanerat med mahogny. Skivan med utfällbara sidor och underliggande förvaring, mittsektion med spegel. Bredd 99, djup 43,5, höjd 82-116 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Lagningar. Slitage och skador såsom blekt, repor, märken, smärre sprickor, fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?