Förgylld och bronserad ram med spegelglas. Stockholms hallstämpel 1794. Ca 71 x 42 cm.
Renoverad och kompletterad, senare förgyllning, bronsering och glas. Troligen omarbetad, saknar dekorelement. Smärre slitage, anlupet glas.