OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL , Signerad. Olja på koppar 24,5 x 31 cm.
Grottscen med fyra figurer och alkemi. Signerad Vict: H. pinx an. Olja på koppar 24,5 x 31 cm.
Obetydlig ytsmuts. Smärre skrapmärken. Krackelyr. Strödda retuscher.