YNGVE EKSTRÖM, fåtölj "Lamino", Swedese, 1996

40 års Jubileumsutgåva 1956-1996. Klädd i Brun/vit kohud. Bränn- och skyltmärkt. Sitthöjd 40, total höjd 102 cm

Skinnet med ställvist kraftigt slitage Slitage. Repor.

Utropspris
5 000 SEK