YRJÖ EDELMANN, färglitografi, 2003, signerad 77/1500.
"Packed Blue and Grey Heaven", dagmått c 54 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK