Dekor av harpa, svanar och urna. 86x46 cm.
Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage. Senare förgyllning och målning. Torrsprickor. Anlupet glas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10