KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, ett par, JOC möbler, Vetlanda.
Betsad tr'. Sroppad rygg och sits, klädsel av textil. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 44 cm.
Slitage. Smärre märken. Smärre nagg.