Allen Jones
(England, Född 1937)
Allen Jones, färglitografi, ”Beach Scene” 1979, signerad Allen Jones "Bon a tirer”(Ok att trycka)
Bladstorlek 75 x 96 cm.
Ej examinerad ur ram.
här