Ernst Huber, Signerad. Akvarell, bildyta 20,5 x 28,5 cm.
Figurer sittande i landskap med kyrka i bakgrunden. Signerad E. Huber. Akvarell, bildyta 20,5 x 28,5 cm (totala mått 40 x 47 cm).
Ej examinerad ur ram. Vågigt papper. Obetydlig krackelyr. Smärre färgbortfall.