Mörkbonad faner. Pardörrar med bakomliggande hyllinredning. Skiva klädd med kakelplattor från 17-/1800-tal. Bredd 68 cm, djup 42 cm, höjd 80 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Benen något lösa.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.