Kuutti Lavonen, litografi, signerad och daterad 1990, numrerad 6/30.
"Cora". Passepartout 83 x 69,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 000 EUR