Gunilla Allard, fåtöljer ett par "Cinema" för Lammhults 2007
Stomme av pulverlackerat stål, sits och rygg samt armstöd av skinn, sitthöjd 43 cm, 55x70x80 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10