Wiwen Nilsson, bestick 9 dlr silver Lund 1950/60-tal
Bestående av;
3 knivar, längd 18,5 cm,
3 gafflar, längd 17 cm,
3 skedar, längd 17 cm.
Total vikt ca 400 gram
Bruksslitage.
Fler smyckesformgivare: