Samuli Heimonen, litografi, signerad och daterad 2007, numrerad 61/100.
"Pilke III" (Glimt III). Plåtstorlek 45 x 35,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR