Josef Frank, vilstol med fotpall 1900-talets mitt
Rotting och bambu, lösa dynor, ställbar rygg, sitthöjd ca 35 cm, 63x90x100 cm
Bruksslitage. Slitage. Smärre skador. Fläckar. Blekt. Avnött.