Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, soffa/dagbädd, France & Son, Danmark 1960-tal
Teak, lös dyna, 190x75x41 cm, brickmärkt.
Bruksslitage. Repor. Märken. saknar rygg och sidokudde Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10