Design Övrigt
1353366

Anders Pehrson

(Sverige, 1912-1982)
Anders pehrson, bordslampor ett par bumlingen ateljé lyktan 1900-talets senare del.

Anders Pehrson, bordslampor ett par Bumlingen Ateljé Lyktan 1900-talets senare del

Skärm av plast, fot av glas med inre belysning, höjd 39, diameter 40 cm

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 000
300
348
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 okt 16:24
3 000 SEK
5 okt 6:15
2 000 SEK