Längd sittdel 140, bredd 52, höjd 40, svängbart bord, diameter 65, höjd 57.
Smärre fläckar. Smärre repor, slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10