Louis Vuitton, portmonnä och nyckelhållare, 2012-18.
Svart Epi. Märkta "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerade. 13 x 9 samt 10,5 x 6 cm.
Smärre slitage. Nyckelhållaren saknar en krok.