Jonas Bohlin, taklampa "Kvist", Örsjö Belysning, 2000-tal.
Mässing och koppar. Fyra ställbara ljuspunkter. Diameter ca 38. Höjd 57 cm, etikettmärkt.
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.