Fanerat med teak. Benställning av betsad bok. Front med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt två lådor. Bredd 115, djup 45, höjd 125 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Smärre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.