Förgylld och bronserad. Ramverk med skuren dekor av lager-, pärlstav och fleuroner. Krön i form av urna. Tudelat fasettslipat spegelglas. Höjd 146, bredd 67 cm.
Ställvis slitage. Renoverad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.