Ulla Procopé, teservis, 16 delar, "Valencia" porslin, Arabia, Finland.
6 assietter diameter ca 20 cm.
6 tekoppar med fat, diameter kopp 10, fat 10 cm.
1 tekanna med lock höjd 13 cm.
1 sockerskål diameter 10 cm.
1 gräddkanna höjd 7 cm.
1 värmeunderlägg, längd 22 cm.
Smärre slitage. En assiett med kantnagg.