Hugo Backmansson, akvarell, signerad och daterad 1939.
Vy från Esbo. 34x49,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR