Fanerat i teak, skåp samt fyra lådor varav den översta låsbar, bakstycke med öppen förvaring, 122x62,5x74 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken. Torrspricka. Fläckar. Hyllplan saknas på baksidan.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10