Fast stoppad rygg och sits. Bok. Skuren dekor. Sitthöjd 40 cm.
Åldersrelaterat slitage. Lagningar, förstärkningar, skador. Delvis lösa träfogar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10