Jonas Bohlin, bord, "concrete", Källlemo, Värnamo.
Bordsskiva och en benståndare lackerade i mintgrönt. Underrede av lackerad metall. Etikettmärkt. Längd 150, bredd 80, höjd 73 cm.
Ställvis slitage, repor och färgbortfall.