Fanerade med mahogny, benställning av betsad bok. Uppsats ned en låda vardera. Längd 68, bredd 41, höjd 70 cm.
Något slitage. Märken. Fläckar. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10