Mahognyfaner, mässing. Bredd 60 cm, framsidans bredd 51 cm, höjd 57 cm exkl lös, formskuren och slipad glasskiva.
Bruksslitage. Lådfront med fanerskada. Glasskivorna med repor, enstaka skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10